راز ادمین های اینستا


آیا رازهای ادمین های اینستاگرام را می دانید؟ این روزها بسیاری از کسب و کارها برای مدیریت پروفایل هایشان در شبکه های اجتماعی مختلف، از ادمین ها کمک می گیرند. ادمین های اینستاگرام در این میان نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. زیرا بر اساس آمارها چندین میلیون کسب و کار ایرانی در اینستاگرام در حال فعالیت هستند و برای مدیریت اکانت های خود به ادمین های اینستاگرام نیاز دارند.

به عنوان یک مدیر کسب و کار آیا از آنچه ادمین های اینستاگرام نمی خواهند بدانید آگاهی دارید؟ اگر قصد استخدام یک ادمین اینستاگرام برای کسب و کارتان را دارید، این نوشته از وب سایت سجاد صفایی را از دست ندهید. ما در این نوشته شما را با رمز و رازهای ادمین های اینستاگرام، آشنا می کنیم.

راز های ادمین های اینستاگرام

اینستاگرام که متعلق به شرکت فیس بوک یا متا است یکی از مناسب ترین بسترها برای به اشتراک گذاشتن انواع عکس، متن و فیلم به شمار می رود. به همین دلیل هم کسب و کارهای مختلف علاقه دارند تا با حضور در این پلتفرم محبوب با مخاطبان خود ارتباط نزدیک تری برقرار کنند. در واقع عدم حضور در شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک غیبت بزرگ برای کسب و کارهای مختلف است.

لذا مدیران مختلف تلاش می کنند تا حضور فعالی در این زمینه داشته باشند. اگر شما وقت کافی برای مدیریت یک حساب اینستاگرام را ندارید بهتر است از ادمین های اینستاگرام کمک بگیرید. ادمین های اینستاگرام در این زمینه آموزش های کاملی را گذرانده اند. به این ترتیب می توانند به خوبی صفحه کسب و کار شما را ارتقا دهند. رازهای ادمین های اینستاگرام چیست؟ همچون مشاغل دیگر، ادمین های اینستاگرام نیز رازهای مگویی دارند، که ترجیح می دهند صاحبان کسب و کار و کارفرماها از آن بی خبر باشند. در این نوشته قصد داریم چهار مورد از رازهای ادمین های اینستاگرام را بازگو کنیم.

استخدام

یکی از مهمترین رمز و رازهای ادمین های اینستاگرام در وظایف آنها نهفته است. اگر قصد دارید برای مدیریت صفحه اینستاگرام شخصی یا کسب و کارتان ادمینی استخدام کنید. باید به خوبی از وظایف یک ادمین حرفه ای باخبر باشید. بسته به توافقی که بین کارفرما و ادمین صورت می گیرد وظایف ادمین اینستاگرام متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ممکن است یک ادمین صرفاً وظیفه پاسخگویی به دایرکت ها را داشته باشد. از طرفی مواردی مثل انتشار محتوا، تولید محتوا، تامین امنیت صفحه، آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام، پاسخگویی به پیام ها، تبادل و تعامل با کاربران و غیره نیز از جمله وظایف مهم ادمین های اینستاگرام است.

محتوای تولید شده باید دسته اول باشد

همانطور که در بخش قبلی گفتیم یکی از مهم ترین رازهای ادمین های اینستاگرام، در رابطه با وظایف آنهاست. تولید محتوا از جمله وظایف اصلی و کلیدی ادمین های اینستاگرام محسوب می شود. اگر قصد دارید برای مدیریت صفحه خود ادمینی استخدام کنید. باید اطمینان حاصل کنید که او می تواند محتوای مناسبی برای کسب و کار شما تولید کند.

محتوای تولید شده باید دست اول، یونیک و غیر کپی باشد. انتشار محتوای کپی شده ممکن است به وجهه برند شما آسیب بزند. به همین دلیل تولید محتوای خلاقانه و دست اول اهمیت زیادی دارد. از طرفی محتوایی که تولید می شود باید در راستای سیاست های کسب و کار شما باشد و در چهارچوب یک تقویم محتوایی تهیه شود. همچنین مراحل انتشار محتوا نیز باید بر اساس نظم و تقویم محتوایی انجام گیرد.

ارتباط با مخاطبان مهم است

یکی از رازهای ادمین های اینستاگرام که باید بدانید این است که ادمین ها وظیفه دارند که با مخاطبان ارتباط و تعامل برقرار کنند. پس هنگام بستن قرارداد با ادمین اینستاگرام دقت کنید که این موضوع در بندهای قرارداد ذکر شده باشد.

البته اگر حجم کارهای ادمین اصلی شما زیاد است، ممکن است در برخی مواقع لازم باشد که از یک ادمین کمکی برای پاسخ دادن به دایرکت ها کامنت ها استفاده کنید.

با این حال از جمله مهمترین وظایف یک ادمین اینستاگرام، برقراری تعامل و ارتباط اصولی و صحیح با مخاطبان است. اگر ادمین پیج شما ارتباط و تعاملی با مشتریان و مخاطبان نداشته باشد، اینگیجمنت ریت صفحه به شدت افت می کند. در نتیجه علی رغم صرف هزینه و وقت فراوان، شاهد رشد صفحه اینستاگرامی نخواهید بود.

رازهای ادمین های اینستاگرام
راز ادمین های اینستاگرام

دسترسی دادن به ادمین ها

برای این که ادمین بتواند فعالیت های مربوط به مدیریت پیج اینستاگرام را انجام دهد، لازم است که به او دسترسی بدهید. این دسترسی از طریق به اشتراک گذاشتن رمز اکانت و نام کاربری آن انجام می شود. در واقع شما از این طریق پیج اینستاگرامی کسب و کارتان را به صورت تمام و کمال در اختیار ادمین قرار می دهید.

بنابراین توصیه می کنیم تمامی جوانب را در نظر گرفته و یک ادمین مطمئن و معتبر برای صفحه اینستاگرام خود پیدا کنید. شما می توانید این کار را از طریق مراجعه به وب سایت های کاریابی معتبر و بررسی دقیق رزومه ادمین ها انجام دهید. همچنین این امکان وجود دارد که به صورت همزمان دو یا چند ادمین برای پیج خود استخدام کنید. در این صورت نیز باید نام کاربری و رمز اکانت را با آنها به اشتراک بگذارید.

سخن پایانی درباره رازهای ادمین های اینستاگرام

با دانستن رازهای ادمین های اینستاگرام حال شما می توانید بهترین ادمین اینستاگرام را برای مدیریت اکانت خود در این شبکه اجتماعی محبوب انتخاب کنید. داشتن یک ادمین با تجربه و حرفه ای کمک می کند تا با صرف هزینه مقرون به صرفه و در مدت زمانی معقول به نتیجه مطلوب برسید. بنابراین از اهمیت داشتن یک ادمین ماهر غافل نشوید. مشتاق شنیدن نظرات شما درباره رازهای ادمین های اینستاگرام هستیم.​

برای ارتباط با پشتبانی و تعین وقت مشاوره از طریق سایت یا ارتباط با شماره 09215880327 بخش آموزش زمان خود را تعین کنید.

مقالات بیشتر را در سایت سجاد صفائی مطالعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *